Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Sign
sk: Potvrdiť

en: Completed
sk: Ukončená

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!
