PayU Donations (1.2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Authored on
af: Geskep op
