PayU Donations (1.2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
