PayU Donations (1.2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
