PayU Donations (1.2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
