PayU Donations (1.2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
