PayU Donations (1.2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:
