PayU Donations (1.2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на

en: Production
bg: Продукт
