PayU Donations (1.2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
