PayU Donations (1.2.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Currency
ca: Moneda

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Donation
ca: Donació

en: Changed
ca: Canviat

en: Remote ID
ca: ID remota

en: Remote State
ca: Estat remot
