PayU Donations (1.2.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Currency
cs: Měna

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Production
cs: Výroba

en: Changed
cs: Změněno

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Remote ID
cs: Vzdálené ID
