PayU Donations (1.2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Payment
cy: Taliad

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Production
cy: Cynhyrchiad
