PayU Donations (1.2.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Currency
de: Währung

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Amount
de: Betrag

en: Payment
de: Zahlung

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Production
de: Produktion

en: Donation
de: Spende

en: Changed
de: Geändert

en: Remote ID
de: Remote-ID

en: Remote State
de: Entfernter Zustand
