PayU Donations (1.2.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta
