PayU Donations (1.2.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment
fi: Maksu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Production
fi: Tuotanto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: Remote ID
fi: Ulkoinen ID
