PayU Donations (1.2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann
