PayU Donations (1.2.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: Currency
fr: Devise

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Amount
fr: Montant

en: Payment
fr: Paiement

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Remote ID
fr: Identifiant (ID) distant

en: Remote State
fr: Statut distant
