PayU Donations (1.2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Currency
id: Mata uang

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Amount
id: Jumlah

en: Payment
id: Pembayaran

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
