PayU Donations (1.2.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Amount
ja: 量

en: Payment
ja: 決済

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Production
ja: 運用中

en: Donation
ja: 寄付

en: Changed
ja: 変更済

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Remote ID
ja: リモートID
