PayU Donations (1.2.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
