PayU Donations (1.2.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Production
lt: Produkcija

en: Changed
lt: Pakeista
