PayU Donations (1.2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Currency
lv: Valūta

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Production
lv: Darba

en: Changed
lv: Labots

en: Sandbox
lv: Smilšukaste
