PayU Donations (1.2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
