PayU Donations (1.2.0) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Currency
no: Valuta

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: Amount
no: Beløp

en: Payment
no: Betaling

en: Authored on
no: Opprettet

en: Production
no: Produksjon

en: Changed
no: Endret
