PayU Donations (1.2.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
