PayU Donations (1.2.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Production
nl: Productie

en: Donation
nl: Gift

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Payment description
nl: Betalingsbeschrijving

en: Remote State
nl: Externe status
