PayU Donations (1.2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Payment
nn: Betaling

en: Authored on
nn: Skrive

en: Production
nn: Produksjon
