PayU Donations (1.2.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته
