PayU Donations (1.2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Description
pt: Descrição

en: Currency
pt: Moeda

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Amount
pt: Quantia

en: Payment
pt: Pagamento

en: Authored on
pt: Criado em

en: Production
pt: Produção

en: Donation
pt: Doação

en: Changed
pt: Alterado

en: Remote ID
pt: ID remoto

en: Remote State
pt: Estado Remoto
