PayU Donations (1.2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Production
ro: Producţie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Remote ID
ro: ID de la distanță

en: Remote State
ro: Starea de la distanță
