PayU Donations (1.2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Currency
ru: Валюта

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Authored on
ru: Создан в

en: Donation
ru: Пожертвования

en: Changed
ru: Изменение

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Remote ID
ru: Внешний ID
