PayU Donations (1.2.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Currency
sk: Mena

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Production
sk: Produkcia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID

en: Remote State
sk: Vzdialený stav
