PayU Donations (1.2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
