PayU Donations (1.2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
