PayU Donations (1.2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
