PayU Donations (1.2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Currency
tr: Para birimi

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment
tr: Ödeme

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Production
tr: Üretim

en: Changed
tr: Değişti
