PayU Donations (1.2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى
