PayU Donations (1.2.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Currency
uk: Валюта

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Authored on
uk: Створено

en: Production
uk: Експлуатація

en: Donation
uk: Пожертвування

en: Changed
uk: Змінено

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Remote ID
uk: Віддалений ID

en: Remote State
uk: Віддалений стан
