PayU Donations (1.2.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Changed
vi: Đã thay đổi
