PayU Donations (1.3.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Currency
da: Valuta

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Amount
da: Beløb

en: Payment
da: Betaling

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Production
da: Produktion

en: Donation
da: Bidrag

en: Changed
da: Ændret
