PayU Donations (1.3.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Production
el: Παραγωγή

en: Changed
el: Τροποποιημένο
