PayU Donations (1.3.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
