PayU Donations (1.3.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Currency
es: Moneda

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Amount
es: Cantidad

en: Payment
es: Pago

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Production
es: Producción

en: Donation
es: Donación

en: Changed
es: Modificado

en: Sandbox
es: Zona segura para pruebas

en: Remote ID
es: ID remoto

en: Payment description
es: Descripción de pago

en: Remote State
es: Estado Remoto
