PayU Donations (1.3.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Currency
et: Valuuta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Sandbox
et: Liivakast
