PayU Donations (1.3.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
