PayU Donations (1.3.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Currency
gl: Divisa

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
