PayU Donations (1.3.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું
