PayU Donations (1.3.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Authored on
he: בתאריך

en: Donation
he: תרומה

en: Changed
he: השתנה
