PayU Donations (1.3.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Currency
hi: मुद्रा

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
