PayU Donations (1.3.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Currency
hu: Pénznem

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Production
hu: Termelés

en: Donation
hu: Adomány

en: Changed
hu: Módosítva

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Remote ID
hu: Távoli azonosító
